Duyurular

Ford yine zirvede
Ford,toplam 1.204.600 adet araç satışıyla üst üste 12 yıldır zirvedeDevamını Gör..


Ekovitrin Medya Grubu, Budan Şirketler Grubu yönetim kurulu başkanı Celal Budan ile yapmış olduğu ropörtajda şirketimiz hakkDevamını Gör..

Ken Block Snowkhana
Need for Speed oyununu gerçek hayata taşıyan 1967 doğumlu ralli pilotu ve usta driftçi Ken Block’u tanımayan yok. Ge&cDevamını Gör..

Yeni B-MAX ile Hayata Kapılarınızı Açın!
Yeni aracımız B-MAX otomobil dünyasının tabularını yıkarak bir ilke imza atDevamını Gör..

NFS: Most Wanted’a Ford Çıkarması!
Efsanevi yarış oyunu Need For Speed’in 2012 yılının Haziran ayında çıkan 4. nesil oyunu Most WantDevamını Gör..

Ford Budan Online Randevu Formu
Autowax Hakkında Autowax Hakkında

Budan Grup, araç yıkama, detaylı temizlik ve koruma hizmetlerinde bir dünya markasını araç sahiplerinin hizmetine sunuyor. Satış sonrası hizmetlerimizden biri olan Autowax’ı ziyaret eden her marka araç, ilk günkü temizliğine ve kokusuna kavuşur. Autowax’da detaylı iç-dış temizlik, motor temizliği, boya koruma, koltuk koruma, ses izalasyonu, far iç ve dış temizliği, cam kireç temizleme, cam su kaydırma ve cam filmi, sertifikalı personeller tarafından uygulanmaktadır. Ayrıca kardeş kuruluşumuz Motorlu Araçlar Borsası’nın garanti vererek sattığı aracı bu uygulamalara dahil ediyor ve ilk günkü gibi muhteşem sunuyoruz.

Tüm uygulamalar Lisanslı özel eğitilmiş elemanlarca, özel aletler ve profesyonel yöntemlerle gerçekleşiyor. Autowax, işlemleri aracınızın ikinci el değerini koruyor. Markası ne olursa olsun, Autowax kapsamında aracınıza yapılan koruma ve bakım işlemlerine 1 yıl garanti veriyoruz.

Autowax Hakkında

Detaylı Dış Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi:

Aracınızın dış yüzeyi zamanla güneş ışınları, asit yağmurları, kuş pisliği, reçine, yollardaki zift gibi dış etkenlerden, yanlış malzeme ve yöntemlerle yapılan araç yıkama işlemlerinden dolayı parlaklığını yitirir, boyanın üzerindeki koruyucu film tabakası ortadan kalkar ve yüzeysel çizikler oluşur. "Autowax Detaylı Dış Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi" aracınızın dış yüzeyini detaylı temizlik, çizik giderme ve boya parlatma işlemleri sayesinde tekrar ilk günkü haline getirir. Böylece aracınızın değeri her zaman korunmuş olur. Dilerseniz bu işlemi yeni aldığınız aracınıza hemen yaptırarak uzun süre yeni kalmasını sağlayabilirsiniz.

Autowax Hakkında

Detaylı İç Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi:

Aracınızın iç yüzeyi zamanla toz, sigara dumanı, yiyecek kırıntıları ve içecek lekeleri gibi etkenlerle kirlenir, aracınızın içinde rahatsız edici bir koku ortaya çıkar ve bu durum sağlığınızı olumsuz etkiler. Autowax Detaylı İç Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi aracınızın kumaş, deri, halı, vinil tüm iç yüzeylerini detaylı hijyenik temizlik, koku giderme, klima bakteri temizliği ve yüzey koruma işlemleri sayesinde tertemiz yapar ve leke oluşumunu önler.

Autowax Hakkında

Detaylı Motor Temizlik ve Koruma Sistemi:

Aracınızın motoru sürekli zor şartlar altında çalışarak; toz, pas, yağ, nem gibi etkenlerden dolayı kirlenir. Autowax Detaylı Motor Temizlik ve Koruma Sistemi özel kimyasalları sayesinde aracınızın motorunu bu etkenlerin yarattığı kir ve kalıntılardan arındırır tertemiz ve parlak olmasını sağlar. Dilerseniz bu işlemi aracınızı yeni aldığınızda yaptırır ve kir, leke ve tozların motor bölgesine yapışmasını önleyebilirsiniz.

Autowax Hakkında

Araç Yıkama ve Motor Temizlik Sistemi:

Autowax kapsamında yapılan işlemlerin, uzman personel tarafından, doğru malzeme ve yöntemlerle yıkanmasına bağlıdır. Yanlış malzeme ve yöntemlerle yapılan araç yıkama işlemleri aracınıza zarar verebilir. Autowax Araç Yıkama ve Motor Temizlik Sistemi ile aracınızı güvenle ve profesyonel yöntemlerle yıkatabilirsiniz.

Autowax Hakkında

Tüm Gövde Ses Yalıtımı ve Alt Darbe Koruyucu Uygulaması:

Autowax bünyesinde Araçlarınıza bütçenize uygun seçeneklerle ses yalıtım uygulaması yapılmaktadır. Aracınızın üretici firma standardının üzerinde sessizliğe kavuşmasını istiyorsanız, Budan grup bünyesinde uygulanan üç farklı uygulamadan birini tercih ederek bozuk yol şartlarına aracınızı uyumlu hale getirebilirsiniz. Ultra Ses Yalıtımı, İç ve dış ses yalıtımı ve dış ses yalıtımı uygulaması, Yoldan ve lastiklerden kaynaklanan araç içi sesi azaltarak size daha rahat bir sürüş ortamı yaratır.

Autowax Hakkında

Renkli Cam Filmi Uygulaması:

Ömür boyu garantili Renkli Cam Filmi Uygulaması güneşin ultraviyole ışınlarını büyük oranda keserek sağlığınızı korur. Size rahat bir görüş imkanı sağlar.

Autowax Hakkında

Cam Su Kaydırıcı ve Buhar Önleme Uygulaması:

Kötü ve yağışlı hava koşullarında camların buharlanması ve özellikle sileceklerin erişemediği noktaların su tutmasını önler.

Autowax Hakkında

Far içi yıkama ve dış temizlik Uygulaması:

Eskisi gibi aydınlatmayan, aracınızı olduğundan daha yaşlı gösteren, kararmış, solmuş, yıpranmış farlarınızdan memnun değil misiniz, "keşke ilk gün ki gibi parlak ve performanslı olsa" mı diyorsunuz. Bunun için tek çözümün farlarınızı değiştirmek olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Farlarınızın tekrar yeni gibi görünmesi için Budan Grup Autowax’a getirmeniz yeterli.

Far temizleme işlemi şu şekilde yapılmaktadır;

  • Farlarınız aracınızdan tecrübeli Autowax personelimiz tarafından sökülür,
  • Farınızın camı açılmadan iç temizliği yapılır,
  • İç temizliği esnasında farınıza zarar vermeyecek çeşitli kimyasal maddeler kullanılır,
  • İç temizliği bittikten sonra farınızın dış temizliği yapılır,
  • Titizlikle sökülen farlarınız, temizliği bittikten sonra aracınıza takılır,

Cam Kireç Temizleme Uygulaması:

  • Aracınızda zaman içerisinde oluşan veya yoğun kireçli su ile yıkanıp güneş altında kuruyan araçlarda temizliği ve çıkarılması mümkün olmayan kireç lekeleri oluşur.
  • Türkiye’de ilk defa’’ kireç lekelerini yurt dışından ithal ettiğimiz ekipmanlarla temizliyoruz. Uygulama sonrası aracınızın camları ilk günkü parlaklığına kavuşuyor ve lekelerden arınıyor.