Duyurular

Ford yine zirvede
Ford,toplam 1.204.600 adet araç satışıyla üst üste 12 yıldır zirvedeDevamını Gör..


Ekovitrin Medya Grubu, Budan Şirketler Grubu yönetim kurulu başkanı Celal Budan ile yapmış olduğu ropörtajda şirketimiz hakkDevamını Gör..

Ken Block Snowkhana
Need for Speed oyununu gerçek hayata taşıyan 1967 doğumlu ralli pilotu ve usta driftçi Ken Block’u tanımayan yok. Ge&cDevamını Gör..

Yeni B-MAX ile Hayata Kapılarınızı Açın!
Yeni aracımız B-MAX otomobil dünyasının tabularını yıkarak bir ilke imza atDevamını Gör..

NFS: Most Wanted’a Ford Çıkarması!
Efsanevi yarış oyunu Need For Speed’in 2012 yılının Haziran ayında çıkan 4. nesil oyunu Most WantDevamını Gör..

Ford Budan Online Randevu Formu
NFS: Most Wanted’a Ford Çıkarması!
> Ana Sayfa - NFS: Most Wanted’a Ford Çıkarması!
14.11.2012

NFS: Most Wanted’a Ford Çıkarması!

Efsanevi yarış oyunu Need For Speed’in 2012 yılının Haziran ayında çıkan 4. nesil oyunu Most Wanted’da dengeler, 2013 model Focus ST ile bozuluyor.

1995 yılından beri araba yarışı oyunu severlerin büyük bir heyecanla takip ettikleri Need for Speed serisinde herkesin bildiği gibi güçlü, agresif, hayranlık uyandıran araçlar bulunuyor. Yeni oyunda da bu kural bozulmuyor ve şehrin en tanınan yarışçılarını polisten önce sizin bulmanız ve onlarla yarışıp isminizi en üst sıraya yazdırmanız gerekiyor. İşte tam da bu noktada ortaya ralli yarışlarında adını efsaneler arasına yazdırmış modelimiz Focus ST sahneye çıkıyor! Görünüşüyle ve performansıyla diğer yarışçıları kendine hayran bırakarak tüm dengeleri alt üst ediyor.

 

Gerçekliğe yakın grafikleri, sesleri ve parkurlarıyla kullanıcılara harika bir oyun deneyimi yaşatan NFS: Most Wanted içerisindeki  Focus ST etkisini açıkça görebilmek için oyunun resmi websitesi olan http://www.needforspeed.com/most-wanted adresi tarafından yayınlanan gerçek görüntülü TV reklamını izleyebilir, bu heyecana ortak olabilirsiniz.