Duyurular

Ford yine zirvede
Ford,toplam 1.204.600 adet araç satışıyla üst üste 12 yıldır zirvedeDevamını Gör..


Ekovitrin Medya Grubu, Budan Şirketler Grubu yönetim kurulu başkanı Celal Budan ile yapmış olduğu ropörtajda şirketimiz hakkDevamını Gör..

Ken Block Snowkhana
Need for Speed oyununu gerçek hayata taşıyan 1967 doğumlu ralli pilotu ve usta driftçi Ken Block’u tanımayan yok. Ge&cDevamını Gör..

Yeni B-MAX ile Hayata Kapılarınızı Açın!
Yeni aracımız B-MAX otomobil dünyasının tabularını yıkarak bir ilke imza atDevamını Gör..

NFS: Most Wanted’a Ford Çıkarması!
Efsanevi yarış oyunu Need For Speed’in 2012 yılının Haziran ayında çıkan 4. nesil oyunu Most WantDevamını Gör..

Ford Budan Online Randevu Formu
Ken Block Snowkhana
> Ana Sayfa - Ken Block Snowkhana
27 Aralık 2012

Ken Block Snowkhana

Need for Speed oyununu gerçek hayata taşıyan 1967 doğumlu ralli pilotu ve usta driftçi Ken Block’u tanımayan yok. Geçtiğimiz aylarda 5. Gymkhana videosunu yayınlayan Ken Block, 650 beygir güç üreten özel turbolarla modifiye edilmiş süper Fiesta’sı ile gösterilerine devam ediyor. 

Yeni yılın yaklaştığı şu günlerde, Ford Avrupa tarafından Ken Block’un  Gymkhana’sı Noel konseptiyle ele alınarak, izlemeye doyamayacağımız bir video hazırlanmış. Stop motion tekniği ile hazırlanan videonun başrolünde, Ken Block’un sahip olduğu özel Ford Fiestası’nın küçük bir oyuncak modeli, yan rollerde ise sevimli Lego figürleri ve diğer oyuncaklar var. Snowkhana One adlı videonun çocuksu tarafının yanı sıra, işe verilen emek ve profesyonellik takdir edilmeyecek gibi değil.

Videoyu aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz:

Ken Block’un 5 ay önce yayınlanan ve süresi yaklaşık 10 dakika olmasına rağmen şuana kadar 37 milyondan fazla izlenen son Gymkhana videosu ise burada.