Duyurular

Ford yine zirvede
Ford,toplam 1.204.600 adet araç satışıyla üst üste 12 yıldır zirvedeDevamını Gör..


Ekovitrin Medya Grubu, Budan Şirketler Grubu yönetim kurulu başkanı Celal Budan ile yapmış olduğu ropörtajda şirketimiz hakkDevamını Gör..

Ken Block Snowkhana
Need for Speed oyununu gerçek hayata taşıyan 1967 doğumlu ralli pilotu ve usta driftçi Ken Block’u tanımayan yok. Ge&cDevamını Gör..

Yeni B-MAX ile Hayata Kapılarınızı Açın!
Yeni aracımız B-MAX otomobil dünyasının tabularını yıkarak bir ilke imza atDevamını Gör..

NFS: Most Wanted’a Ford Çıkarması!
Efsanevi yarış oyunu Need For Speed’in 2012 yılının Haziran ayında çıkan 4. nesil oyunu Most WantDevamını Gör..

Ford Budan Online Randevu Formu

Ford Options

Geleneksel ödeme paketlerinin tüm avantajlarını bir araya getiren Ford Options, istediğiniz Ford aracını almanız için oldukça cazip bir yöntem sunuyor. Avrupa’da 90lı yıllarda kullanılmaya başlayan ve popüler hale gelen Ford Options, faiz oranlarının düşüşü ile artık sizlere de sunabileceğimiz avantajlı bir ürün haline geldi. Standart krediye göre daha düşük aylık taksitler ve vade seçeneğinize bağlı olarak değişen son ödeme seçenekleri ile Ford Options sizin için Ford’a sahip olmanın en doğru yolu olabilir.

 • Ford Options size özellikle daha sık yeni araç sürüş keyfini yaşatmak için sunduğumuz bir üründür. Size kalan sözleşme süresini belirledikten sonra sürenin sonunda aracınızı kullanmaya devam etmek, değiştirmek ya da geri vermek arasında karar vermektir.

 • • Her 2, 3 veya 4 yılda bir yeni bir Ford kullanma imkanı

  • Standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri

  • Vade seçeneğinize göre değişen son ödeme seçeneği

 • 1. Hangi aracı almak istediğinize karar veriyorsunuz.

  2. Size uygun gelen ödeme dönemlerini seçiyorsunuz.

  3. Aracınızın değerinin* en az %20’si tutarında peşinat ödemesi yapıyorsunuz.

  4. Seçtiğiniz vadeye göre vade sonunda ödemeniz gereken aşağıdaki son ödeme tutarları belirleniyor.

  • 24 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %40’ına denk gelen son ödeme

  • 36 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %35’ine denk gelen son ödeme

  • 48 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %30’una denk gelen son ödeme

  5. Peşinat ve son ödeme tutarı, aracınızın fiyatından çıkarılıyor. Bu sayede standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçeneklerine ulaşıyorsunuz. (Taksit tutarı ve ödeme koşullarını http://www.fordoptions.com.tr/ adresinden kendiniz hesaplayabilirsiniz)

  6. Ford Bayiinizdeki yetkili, başvurunuzu Ford Finans’a iletiyor.

  7. Finans belgeleri tamamlandığında ise yeni arabanızı kullanmaya hemen başlayabiliyorsunuz.

  8. Anlaşmanın sonunda ise üç opsiyondan birini seçme imkanı buluyorsunuz. (Son ödemede sunulan opsiyonları bir sonraki sekmeden incelleyebilirsiniz)

  *Aracınızın değeri, Ford Otosan fiyat listelerinde tavsiye edilen, bandrol, sigorta ve tescil masrafları hariç, KDV dahil fiyattır.

  ** Yukarıda belirtilmiş olan son ödeme tutarının araç değeri üzerinden hesaplanan %'leri üst limit olup isteğinize gore yukarıda belirtilen değerlerin altında belirlenebilir.

 • Opsiyon bir - başka bir araç seçmek: "Ford’unuz hep yeni kalsın."

  Aracınızın sözleşmede belirtilen koşulları* sağlaması durumunda dilerseniz aracınızı satın aldığınız yetkili satıcıda takas ederek yeni bir araç alabilirsiniz. Böylece 2-3 yılda bir aracınızı yenileme şansını yakalayabilirsiniz. Bu opsiyonda vade bitimindeki son ödemeniz sizin yerinize yapılır. Yetkili satıcı aracınızı piyasa koşullarında değerlendirerek, vade sonundaki son ödemenizi sizin yerinize kapatır. Piyasa koşullarında verilen fiyatın vade sonundaki son ödemenin üzerinde olması durumunda ise aradaki farkı bir sonraki yeni aracınızın peşinatı olarak kullanabilirsiniz.

  Opsiyon iki – aracınızı elinizde tutmak: "Ford’unuzu kullanmaya devam edin."

  Aracınızı elinizde tutmaya karar verirseniz, yapmanız gereken sadece son ödemeyi yapmak. Ödemeyi yaptıktan sonra araç sizindir.

  Opsiyon üç – aracı iade etmek: "Kısa vadeli ihtiyaçlarınız için Ford."

  Aracınızın sözleşmede belirtilen koşulları* sağlaması durumunda dilerseniz herhangi bir ek ödeme yapmadan aracınızı aldığınız yetkili satıcıya iade edebilirsiniz.

 • Kampanyalı Faiz Oranlarıyla Ford Options Ödeme Seçeneklerini görmek için sizleri Ford Budan Otomotiv'e bekliyoruz.