Duyurular

Ford yine zirvede
Ford,toplam 1.204.600 adet araç satışıyla üst üste 12 yıldır zirvedeDevamını Gör..


Ekovitrin Medya Grubu, Budan Şirketler Grubu yönetim kurulu başkanı Celal Budan ile yapmış olduğu ropörtajda şirketimiz hakkDevamını Gör..

Ken Block Snowkhana
Need for Speed oyununu gerçek hayata taşıyan 1967 doğumlu ralli pilotu ve usta driftçi Ken Block’u tanımayan yok. Ge&cDevamını Gör..

Yeni B-MAX ile Hayata Kapılarınızı Açın!
Yeni aracımız B-MAX otomobil dünyasının tabularını yıkarak bir ilke imza atDevamını Gör..

NFS: Most Wanted’a Ford Çıkarması!
Efsanevi yarış oyunu Need For Speed’in 2012 yılının Haziran ayında çıkan 4. nesil oyunu Most WantDevamını Gör..

Ford Budan Online Randevu Formu
Firma Profili - Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’de en çok satan lider otomobil markaları’nın başında yer alan Ford’un Afyonkarahisar ili ve ilçeleri içerisinde tek yetkili satıcısı olan Budan Ford Plaza günümüz otomotiv dünyasında üretilen araçların birbirine çok yakın teknolojilere sahip olmasından dolayı, rekabetin artık araçlar arasında degil, sunulan hizmet yelpazesinin kalitesinde olduğu gerçeği ile hareket ederek "Koşulsuz Müşteri Memnuyetini" ilke edinmiş bir firmadır.

Ford 0.km Araç Satış plazamız, müşterilerine en uygun kredi koşulları ve cazip kampanyalarla, kaliteli hizmet sunmaktadır.

2.El aracınızı marka ayırımı yapılmadan takas’a alıp sizi ford ailesine kazandırmaktadır. Budan Ford Plaza, lider bir otomotiv, benzeri ürün ve servis üreticisi olan Ford’un tüm dünyaya uzanan kollarından birisidir. Budan Ford Plaza olarak görevimiz sürekli olarak hizmet kalitemizi ilerletmek ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan veya aşan hizmet vermektir.

Budan Ford Plaza’nın başarısı bu dört temelden oluşur.

  1. Çalışanlarımız bizim engin güç kaynağımızdır. Onlar şirketimize bağlılık sağlar ve itibarımızı, zindeliğimizi tayin ederler. Takım çalışması ve insan eğitimi temel unsurumuzdur.
  2. Teknolojide kapasitede ve rekabetci fiyat’ta en iyiye sahip olmak. Daima kendimizi gözden geçirip ilerletmek.
  3. Ford marka araçlar yurt içinde ve yurt dışındaki Ford Motor Company tesislerinde üstün titizlikle üretilirler. Üretilen araçlar müşteri beklentilerini karşılamakta ve ötesine geçmektedir. Ürünlerimiz izlendikçe bizlerde izleniyoruz.
  4. Karlılık müşterilerimize ihtiyaçlarının en iyisini ne kadar hızlı ve verimli sağladığımızın en son ölçüsüdür. Pazardaki saygınlığımız ve pozisyonumuz dahada büyüdükçe kazancımız artacaktır.