Duyurular

Ford yine zirvede
Ford,toplam 1.204.600 adet araç satışıyla üst üste 12 yıldır zirvedeDevamını Gör..


Ekovitrin Medya Grubu, Budan Şirketler Grubu yönetim kurulu başkanı Celal Budan ile yapmış olduğu ropörtajda şirketimiz hakkDevamını Gör..

Ken Block Snowkhana
Need for Speed oyununu gerçek hayata taşıyan 1967 doğumlu ralli pilotu ve usta driftçi Ken Block’u tanımayan yok. Ge&cDevamını Gör..

Yeni B-MAX ile Hayata Kapılarınızı Açın!
Yeni aracımız B-MAX otomobil dünyasının tabularını yıkarak bir ilke imza atDevamını Gör..

NFS: Most Wanted’a Ford Çıkarması!
Efsanevi yarış oyunu Need For Speed’in 2012 yılının Haziran ayında çıkan 4. nesil oyunu Most WantDevamını Gör..

Ford Budan Online Randevu Formu
İnsan Kaynakları Başvuru Formu

İnsan Kaynakları Başvuru Formu

Budan Grup, çalışanlarının parasal ve sosyal haklarını, iş sözleşmesi’ne uygun olarak günün koşullarına göre belirlemektedir.

Budan Grup çalışanlarına, aylık ücretlerinin yanı sıra, prim ve ikramiyeler öder. Gerektirdiği zamanda tazminatlarını öder. Bununla birlikte, çalışanlarına konusu ile ilgili profesyonel olması ve bilgisini sürekli güncel tutabilmesi için Şirket dışı profesyonel eğitim desteği alınır ve bedeli ne olursa olsun öder. Şirketimizin tüm çalışanları sertifikalı ve işinin uzmanıdır. konusunda yeterli görmediği ve kendini geliştirmekten çekinen insanı grup içinde barındırmaz.

Budan Grup çalışanları, iş hekimi acil doktoru, öğle yemeği ve şirket içi tatili, çay molası, servis ile işe geliş ve gidişi, eğitim olanakları gibi sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya ve kendilerine daha yüksek bir iş ve yaşam standardı sağlamaya yönelik sosyal haklardan da yararlanır.

Budan Grup, 1-5 yılını doldurmuş çalışanları için 15 gün, 6-10 yılını doldurmuş çalışanları için 18 gün, 10 yıldan fazla çalışanları için 23 gün yıllık izin kullanma imkânı ile birlikte hastalık, evlilik, ölüm, doğum ve süt izni gibi izin haklarını da çalışanlarına sunmaktadır.

Budan Grup’un her bir çalışanı kendini bir şirket ortağı gibi görmek durumundadır. Bugün 100’e yakın çalışanı olan Budan grup, çalışanını seçerken değişimi yakalayabilen, vizyonu geniş, çağa ayak uydurabilen kişiler olmasına özen göstermektedir. Çalışanlarımız kendilerinden neler beklendiğini ve Budan Grup’un hedeflerine ulaşmasına bireysel hedefleri ile doğrudan katkıda bulunacaklarını bilen kişilerdir. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Budan Grup, ara kademeler için dışarıdan eleman alımı yapmamaktadır.

Budan Grup, otomotiv konusunda iddiâlı, ilimizin en güçlü kuruluşlarından biridir. İş başvurunuzu yaparken, 2 adet vesikalık fotoğraf, en son bitirdiğiniz okul diplomanız, daha evvel almış olduğunuz eğitim sertifikalarını yanınızda getirmeniz ve başvuruyu şahsen yapmanız gerekmektedir. Dilerseniz web sitemizde bulunan insan kaynakları başvuru formunu net ortamında doldurup, grubumuza katılma fırsatı yakalayabilirsiniz. Şirketimiz personel alımında önce geçmiş başvurulardan başlayarak personel seçimi yapmaktadır. Birlikte çalışmak ümidiyle…

Başvuru Formunu Doldurmak için Tıklayınız →