Duyurular

Ford yine zirvede
Ford,toplam 1.204.600 adet araç satışıyla üst üste 12 yıldır zirvedeDevamını Gör..


Ekovitrin Medya Grubu, Budan Şirketler Grubu yönetim kurulu başkanı Celal Budan ile yapmış olduğu ropörtajda şirketimiz hakkDevamını Gör..

Ken Block Snowkhana
Need for Speed oyununu gerçek hayata taşıyan 1967 doğumlu ralli pilotu ve usta driftçi Ken Block’u tanımayan yok. Ge&cDevamını Gör..

Yeni B-MAX ile Hayata Kapılarınızı Açın!
Yeni aracımız B-MAX otomobil dünyasının tabularını yıkarak bir ilke imza atDevamını Gör..

NFS: Most Wanted’a Ford Çıkarması!
Efsanevi yarış oyunu Need For Speed’in 2012 yılının Haziran ayında çıkan 4. nesil oyunu Most WantDevamını Gör..

Ford Budan Online Randevu Formu
Ford Budan Test Sürüşü Rezervasyonu

Gayemiz; ford ürün yelpazesinde bulunan tüm araçların, sürüş keyfini, güvenliğini, performansını canlı olarak sizlere yaşatmak. Sizi test sürüşüne davet ediyoruz. İlgilendiğiniz Ford modellerini test etme ve daha yakından tanıma imkanı sunuyoruz. Test sürüşü için yapmanız gereken, sıcaklığını hissedeceğiniz plazamızı ziyaret etmeniz. Vaktiniz kısıtlıysa bizi arayıp geleceğiniz günü ve saati bize bildirirseniz, sizi bekletmeden ve değerli vaktinizi almadan test sürüşünü hemen gerçekleştirebiliriz. Web sitemizden yapacağınız randevu talebiniz anında yetkili birime ulaşacak ve en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Budan Grup, en yeni ürünlerini her cumartesi ford tutkunlarıyla buluşturuyor. Ford ürün yelpazesinin tamamını görüp test edebilir, içecek ikramlarımızla tatilinizi değerlendirebilirsiniz. Bu uygulamada Ford severlerin keyifli bir ortamda buluşması amaçlanıyor.

Zaman zaman düzenlediğimiz etkinliklerle, sizlerin daha çok ziyaret ettiği alışveriş merkezlerinde tanıtım ve test sürüşü aktivitesi düzenleyip, sizlere daha yakın olmaya çalışıyoruz. Kalite, tasarım, yol ve arazi performansları ile dikkat çeken Ford Kuga 4x4 aracımızı mutlaka kullanıp test etmenizi tavsiye ederiz.

Budan Grup’a bağlı, Grubumuzun yeni rengi, Motorlu araçlar borsasında teşhir edilen, her marka 2. El araçlarımızıda, sizlere test etme imkanı sağlıyoruz. Motorlu Araçlar Borsasında, güvenle satın alabileceğiniz, geri alım garantili, ekspertiz kontrollü, ek garanti verilen, bakımları yapılmış, beğeneceğiniz bir çok model ve marka araç bulunmaktadır. Amacımız sizlere hakkettiğiniz değeri sunabilmek. Budan Grup, test sürüş günlerinde buluşmak üzere…

Ford Budan Test Sürüşü Rezervasyonu