Duyurular

Ford yine zirvede
Ford,toplam 1.204.600 adet araç satışıyla üst üste 12 yıldır zirvedeDevamını Gör..


Ekovitrin Medya Grubu, Budan Şirketler Grubu yönetim kurulu başkanı Celal Budan ile yapmış olduğu ropörtajda şirketimiz hakkDevamını Gör..

Ken Block Snowkhana
Need for Speed oyununu gerçek hayata taşıyan 1967 doğumlu ralli pilotu ve usta driftçi Ken Block’u tanımayan yok. Ge&cDevamını Gör..

Yeni B-MAX ile Hayata Kapılarınızı Açın!
Yeni aracımız B-MAX otomobil dünyasının tabularını yıkarak bir ilke imza atDevamını Gör..

NFS: Most Wanted’a Ford Çıkarması!
Efsanevi yarış oyunu Need For Speed’in 2012 yılının Haziran ayında çıkan 4. nesil oyunu Most WantDevamını Gör..

Ford Budan Online Randevu Formu
Lassa Bridgestone

Lassa Bridgestone

Şirketimiz 1999 yılında lastik satışına başlamıştır. Yeni yatırımımızla daha geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini sağlayarak, güler yüzlü ve alanında uzman eğitimli satış ve teknik servis personeliyle müşterilerimizin güvenini kazanarak bugünlere gelmiş, sektördeki saygın yerini kazanmıştır.

Şirketimizde Lassa Bridgestone lastik, Çelik Jant montajı, Lastik Servis Hizmeti vermekteyiz. Servis bölümünde ise rot, balans, jant düzeltme, diğer servis bakım ihtiyaçlarını bireylere ve şirketlere yönelik olarak müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde geldiğinin bilincinde güler yüzlü uzman personeliyle ferah ve sıcak bir ortamda, en uygun çözüm en kısa zamanda sunularak karşılanmaktadır. Lassa Bridgestone Lastik’te toptan, perakende, filo müşterilerine, çeşitli kampanyalar, değişik hediyeli satış uygulamaları yapılmaktadır. Servis bölümünde, otomobil, kamyon, iş makinaları, otobüs, dahil tüm lastik ve lastik servis ihtiyaçları son teknoloji ekipmanlarla garantili giderilmektedir. Kurumsal çalışmalarla bir çok şirketin lastik, jant, ve diğer donanım ihtiyaçlarının tedarikçisi olarak çalışmaktayız.

Lastik Sökme ve Takma

Şirketimiz satın alınan her lastiğin sökme takma ve değiştirme işlemlerini ücretsiz tecrübeli elemanlarıyla yapmaktadır. Yeni donanım ve araçlarla hizmetin en iyisini sunmaktayız.

Jant Düzeltme

Makinelerle hızlı bakım ve onarım hizmeti.

Rot ve Balans Ayarı

Her tür jantın balans ayarları, güvenilir ve sağlam yapılarak araçlarınızın yola tutunmalarını artırıyoruz.

Lastik Tamiri

Lastik patlamalarında az maliyete kısa zamanda tamir ve bakım yapılmaktadır.

Nitrojen Gazı

Lastikleri şişirmek için normalde kullanılan hava, yaklaşık olarak %20 Oksijen ve %80 Nitrojen içerir. Oksijenin lastiğe nüfus etme hızı yüksek olduğundan, zamanla oksijen lastikten dışarı sızar ve lastik basıncı düşer. Nitrojenin lastiğe nüfus etme hızı ise, oksijene kıyasla üç kat daha yavaştır. Bu sebeble, nitrojenle şişirilen lastikler daha yavaş basınç kaybeder ve daha geç ısınır lastik ömrünü uzatır.